Aktualności 2014


 • 29 LIPIEC

  Furnivision Responsive w firmie Transport Ciężarowy TCM Urbas

  Miło nam przekazać informację o zawarciu umowy na wdrożenie w firmie TCM Urbas systemu wspomagania zarządzania firmą Furnivision Responsive. System zostanie wzbogacony o funkcjonalności związane z usługami transportowymi. Wdrożenie nastąpi we wrześniu br.
 • 10 MAJ

  Strona internetowa - Emiwo Multiagencja ubezpieczeniowa

  Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową dla Multiagencji Ubezpieczneiowej EMIWO. To już kolejna praca wykonana dla naszego stałegi klienta.
 • 04 MARZ

  Furnivision Manufacturing w Beatris Collection

  Miło nam poinformować, iż zakończyliśmy wdrożenie systemu Furnivision Manufacturing w farbyce mabli tapicerowanych Beatris Collection. System pozwoli efektywniej zarządzać zasobami oraz usprawni przebieg informacji. Równocześnie nasza firma rozpoczęła obsługę opieki informatycznej wdrażając m.in. system FMCRM z funkcją 247HD. Liczymy, że współpraca pozwoli sprawniej wykorzystywać technologie informacyjne w Beatris Collection!
 • 24 LUT

  Strona internetowa - Naturano Meble indywidualne

  Wykonaliśmy stronę WWW dla naszego klienta Naturano - meble indywidualne. Strona jest przystosowana do przeglądania na urządzeniach przenośnych. Cieszymy się z możliwość współpracy z tak solidnym i cenionym na rynku klientem!

FURNIVISION MANUFACTURING

Ekonomiczny i prosty system do zarządzania produkcją mebli tapicerowanych w twojej fabryce
Dowiedz się więcej