Kompleksowa opieka informatyczna

Tworzymy spójny i pełny system wspomagania działania firmy przez narzędzia informatyczne

Zarządzanie infrastrukturą

Posiadamy wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania serwerami, sieciami oraz serwisami www. Nasze narządzia pozwalają redukować niepotrzebne inwestycje w sprzęt oraz oprogramowanie.

Rozwój i kontrola kosztów

Opracowujemy i wdrażamy narzędzia informatyczne pozwalające śledzić i kontrolować koszty prowadzenia biznesu. Nowoczesne mobilne technologie umożliwiają pracę z każdego miejsca i na każdym mobilnym urządzeniu.

Optymalizacja procesów informacyjnych

Diagnozujemy i algorytmizujemy procesy informacyjne zachodzące w firmach. Dopasowujemy i wdrażamy systemy informatyczne użożliwiające ich kontrolę i optymalizację.

Systemy zgłoszeniowy 247HD

Wszystkie zgłoszenia klientów rejestrowane są w systemie informatycznym zintegrowanym z programem SuiteCRM podstawowym systemem zarządzania czasem i relacjami z klientami w SENTIUS. Na koniec okresu abonamentowego generowany jest razem z rozliczeniem szczegółowy raport wykonanych działań.

Aplikacje mobilne i internetowe

Tworzymy zaawansowane aplikacje dostępne z każdego urządzenia. Wykorzystujemy najnowsze technologie internetowe i bazodanowe. Nasze aplikacje wspierają wszystkie obszary działalności biznesowej.

Dlaczego SENTIUS

Zawsze oferujemy dopasowane do wymagań nowoczesne rozwiązania informatyczne. Stworzyliśmy system Furnivison Manufacturing w wersji dla producentów mebli tapicerowanych oraz platformę Furnivision Responsive działającą w chmurze, którą z łątwością dopasowujemy do potrzeb klienta.
Przeszło 25 lat pasji i ciągłego rozwoju. Uczestniczenie w tworzeniu wielu projektów informatycznych wspierających obszary biznesu. Doskonałe umięjętności wykorzystania narzędzi teleinformatycznych.
Doskonale identyfikujemy procesy zachodzące w przedsiębiorstwach oraz potrafimy implementować ich działanie w systemach informatycznych.