AplikacjaPortfolioSystem CRM dla Welsey Goup

17 kwietnia 2019by info@sentius.pl
Klient: Wesley Group

Wesley Group powstało z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie tylko dążą do wzrostu zysku w swoim przedsiębiorstwie ale chcą również jasno i przejrzyście rozdzielić swój majątek prywatny od majątku swojej firmy. W ramach Grupy działają firmy z sektora finansowego, ubezpieczeniowego oraz brokerskiego.

 

Staramy się być liderem innowacji i oferować naszym klientom najlepsze rozwiązania i usługi finansowe. Dlatego sprawna komunikacja jest dla nas bardzo ważnym elementem prowadzenia biznesu. 
– Wiesław Borawski Wesley Group CEO

 

 

 

Zadanie: System CRM usprawniający komunikację z klientami firm Grupy

Podstawowym zadaniem sprecyzowanym przez zarząd Wesley Group było zunifikowanie i integracja baz danych o klientach wykorzystywanych przez firmy Grupy. Określono także kanały i sposoby komunikacji z partnerami biznesowymi. Docelowy system integrujący miał być mobilny, skalowalny i łatwy w obsłudze.

Analiza -> Projekt -> Realizacja -> Wdrożenie i kontrola

Po audycie potrzeb klienta oraz określeniu funkcjonalności systemu wyznaczono 40 dniowy termin realizacji. Dzięki sprawnej i bieżącej wymianie informacji z pełnomocnikiem ds. projektu ze strony Wesley Group system wdrożony został w ustalonym terminie.

Technologie

System CRM działa w chmurze i oparty jest na rozwiązaniach .NET. Aplikacja dostępna jest na każdym urządzeniu poprzez przeglądarki WWW. Do przechowywania danych wykorzystywany jest system MS SQL, który gwarantuje stabilność, bezpieczeństwo i dużą szybkość działania.

 

 

http://sentius.pl/wp-content/uploads/2019/05/logo-sentius-informatyka-dla-biznesu-bw.png
Mobile: +48 691 365 747, +48 607 037 388

E-mail: info@sentius.pl

Produkty
SENTIUS

Jesteśmy innowacyjną firmą działającą w obszarach technologii informatycznych wykorzystywanych w biznesie. Doskonale znamy procesy biznesowe w firmach produkcyjnych wykorzystujące Lean Manufacturing i TOC.